Díky spolupráci se společností Franklin Covey jsme vytvořili unikátní typ kurzu, který v sobě spojuje teoretické základy z programu osobního vedení 7 návyků skutečně efektivních lidí a přidává k tomu to nejlepší z námi používaného zkušenostního učení.

Vznikl tak jedinečný projekt připravený přímo na míru společnosti RPC Promens. 

Účastníci mají díky němu možnost zážitkovou metodou hlouběji proniknout do teorie 7 návyků, vyzkoušet a ověřit si jejich fungování přímo s kolegy a vztáhnout je ke konkrétním pracovním situacím. Zadavatel pak získává proškolené a motivované zaměstnance s chutí rozvíjet své schopnosti i spolupráci s ostatními. Máme to již ověřeno a vše funguje naprosto skvěle. Potvrdit to mohou všichni účastníci, kteří s námi nový typ kurzu absolvovali. Děkujeme společnostem Franklin Covey a RPC Promens za příležitost a výbornou spolupráci. Experimenty, které pak fungují v praxi máme nejraději.

Další akce

rozvoj týmů
29. 4. 2019

Sblížení dvou oddělení

Co si počít když se hádají zaměstnanci dvou oddělení, které mají spolupracovat? My víme co s tím. Připravili jsme dva "výjezdy" v průběhu jednoho roku a už si rozumí. Samozřejmě,…
profil_proakce jinéPROakce
27. 12. 2018

PF 2019

Všechno nejlepší v roce 2019 vám přeje PROakce.
firemní akcerozvoj týmů
14. 12. 2018

Video z dronu

Video z nebe Choreo konstruktérů z Continentalu

All rights reserved PROakce.