6 hodin

skupina min. 25 lidí

1600 Kč/osoba

Modelová cvičení

Základem kurzu jsou praktické modelové ukázky, ve kterých účastníci řeší reálně vypadající úrazy a zranění.

Reálný stres

Účastníci si vyzkouší a nacvičí svou odolnost vůči stresu, který často bývá hlavní překážkou efektivního zásahu při úrazu.

Zážitkové učení

Kurz je zážitkový, účastníci reálně prožívají krizové situace. Nechybí základní teoretické informace a jejich ověření v praxi.

Volání první pomoci

Přivolání integrovaného záchranného systému, které je nedílnou součástí poskytnutí první pomoci natrénujete přes náš dispečink, který se neliší od toho reálného.

Právní rámec

Seznámíte se s právním rámcem poskytnutí či neposkytnutí první pomoci a odpovíme na otázky co vlastně první pomoc je a v jakých případech byste ji měli poskytnout.

Odborné zázemí

Kurz připravují lékaři a záchranáři ze záchranné služby. Dramaturgii kurzu se věnují odborníci na zážitkovou pedagogiku a mezi figuranty najdete nejčastěji členy červeného kříže.

Omyly a pověry

Součástí teoretické části je i vyvrácení nejčastějších omylů, pověr a chybných laických diagnóz při poskytování první pomoci. Dozvíte se aktuální a ověřené informace přímo od záchranářů.

Přivolání pomoci

Natrénujme s vámi i správný postup přivolání pomoci. Dozvíte se kdy, kam, jak a proč telefonovat s využitím našeho telefonického dispečinku.

90
teorie
120
akce
100
tréninku
6
připravených pro vás

A co u vás ve firmě?

Připravili jsme kurz za nejpřísnějších hygienických podmínek v továrně na bonbóny, pro zkušební řidiče, přímo při výrobě pneumatik a zapotili jsme se i v kovárně. Připravíme kurz i pro vás.

napište nám