Co jsme schopní si ještě zapamatovat a kdy už “vypínáme”, jak informaci zabalit, aby ji druhá strana přijala, tak jak potřebuji?

Účastníci dalšího bloku mezifiremního vzdělávaní se učili, jak zajistit správný běh informací v jejich firmách. Zkoušeli si, kde je ten správný klíč k nalezení poměru mezi množstvím a účelností. Přímo na sobě si testovali, co je u nich nejvíce funkční. Navíc, jak je to obvyklé u mezifiremního vzdělávání, měli možnost poznat to, co jinde funguje, popřípadě s čím mají problémy v jiných firmách.

To vše proběhlo atraktivní a hravou formou, takže osvojování důležitých dovedností probíhalo téměř samovolně a v příjemné atmosféře.

Další akce

rozvoj týmů
29. 4. 2019

Sblížení dvou oddělení

Co si počít když se hádají zaměstnanci dvou oddělení, které mají spolupracovat? My víme co s tím. Připravili jsme dva "výjezdy" v průběhu jednoho roku a už si rozumí. Samozřejmě,…
komunitní plánování
18. 3. 2019

Komunitní plánování – fotogalerie

Fotogalerie z proběhlých kurzů komunitního plánování sociálních služeb. V posledních dvou letech jsme s KPSS pomáhali v obcích Zlín, Otrokovice, Luhačovice, Kroměříž, Humpolec, Hlinsko... Další akce
profil_proakcejinéPROakce
27. 12. 2018

PF 2019

Všechno nejlepší v roce 2019 vám přeje PROakce.

All rights reserved PROakce.