Pro řidiče ze zkušebny Continental Barum jsme připravili kurz první pomoci. Řidiči zažili a také se naučili jak poskytovat první pomoc při autonehodě, pádu z výšky, poranění hrudníku a dalších vybraných situacích. Vše bylo reálné a účastníci se tak naučili i zvládat stres spojený s takovou situací.

"Školení první pomoci" v provedení PROakce má u nás na zkušebně velký ohlas. Všichni zúčastnění jsou nadšeni z praktických ukázek jednotlivých simulací dopravních nehod, protože na vlastní kůži zažijí a hlavně reší veškeré dění při dopravní nehodě.
Každým rokem se obměňují nebo přibývají nové praktické ukázky jedn. zranění nejen při dopravní nehodě, ale i z běžného života, např. pád ze schodů, uklouznutí ve sprše, bodná rána apod.
Naši zkušební řidiči ročně najezdí mnoho km a dokáži dnes již říci, že díky účasti na školení první pomoci s PROakcí zvládnou bez větších problémů veškeré situace při různých nehodách.

Miloslav StárekDurability & Wear Outdoor Continental Barum s. r. o.

Další akce

rozvoj týmů
29. 4. 2019

Sblížení dvou oddělení

Co si počít když se hádají zaměstnanci dvou oddělení, které mají spolupracovat? My víme co s tím. Připravili jsme dva "výjezdy" v průběhu jednoho roku a už si rozumí. Samozřejmě,…
komunitní plánování
18. 3. 2019

Komunitní plánování – fotogalerie

Fotogalerie z proběhlých kurzů komunitního plánování sociálních služeb. V posledních dvou letech jsme s KPSS pomáhali v obcích Zlín, Otrokovice, Luhačovice, Kroměříž, Humpolec, Hlinsko... Další akce
profil_proakcejinéPROakce
27. 12. 2018

PF 2019

Všechno nejlepší v roce 2019 vám přeje PROakce.

All rights reserved PROakce.