Pokud potřebujete, aby zaměstnanci používali software, na který nejsou zvyklí, a který je pro ně nový, musíte jim jim to nějak zpříjemnit.

V Continentalu to vědí a rozhodli se nabídnout zaměstnancům používající nový software atraktivní disciplíny, na kterých si ho mohli vyzkoušet. Jezdili tak na lanovce nad lomem, slaňovali ze skály, pádlovali na lodích nebo nosili vodu na čas. Po stanovištích se pohybovali pomocí elktrokol, stříleli z airsoftové pistole a podobně.

Své výkony pak zpracovávali pomocí nového softwaru. Díky atraktivitě disciplín, krásnému prostředí a vychytané dramaturgii programu se nenásilně učili používat program, potřebný pro zpracování dat ve výrobě.

Jsme rádi, že jsme toho mohli být součástí.

Další akce

rozvoj týmů
29. 4. 2019

Sblížení dvou oddělení

Co si počít když se hádají zaměstnanci dvou oddělení, které mají spolupracovat? My víme co s tím. Připravili jsme dva "výjezdy" v průběhu jednoho roku a už si rozumí. Samozřejmě,…
komunitní plánování
18. 3. 2019

Komunitní plánování – fotogalerie

Fotogalerie z proběhlých kurzů komunitního plánování sociálních služeb. V posledních dvou letech jsme s KPSS pomáhali v obcích Zlín, Otrokovice, Luhačovice, Kroměříž, Humpolec, Hlinsko... Další akce
profil_proakcejinéPROakce
27. 12. 2018

PF 2019

Všechno nejlepší v roce 2019 vám přeje PROakce.

All rights reserved PROakce.