Posuňte vaše komunitní plánování sociálních služeb na novou úroveň.

Připravili jsme speciální kurz zaměřený na komunitní plánování sociálních služeb. Díky němu dostane váš plán nový náboj, zefektivní se a bude mít reálné dopady.

Číslo akreditace AK/PV-428/2019.

Užitečné techniky

Vyzkoušíte a natrénujete si praktické techniky a tipy pomáhající v procesu komunitního plánování.

U Vás

Spojíme se s vámi a následně přijedeme a připravíme pro vás kurz kdekoliv v rámci ČR.

Interaktivní

Celý kurz je vedený zábavnou a interaktivní formou. Sami si rovnou vyzkoušíte, co vám vyhovuje a je pro vás využitelné.

Ověřený

Kurz vychází z mnohaletých zkušeností s komunitním plánováním. Lektoři pomáhají s KPSS v různých městech ČR.

Komunitní plán za vás nevytvoříme, ale naučíme vás, jak ho udělat…

Příběh vzniku kurzu KPSS

proč jsme se rozhodli do toho jít

Často jsme museli čelit překážkám v komunitním plánování způsobené neznalostí základních principů a souvislostí. Rozhodli jsme se připravit srozumitelný a přesto dostatečně odborně podložený kurz určený všem účastníkům komunitního plánování.Tento kurz pomůže všem dokonale pochopit principy a naučí používat efektivní techniky komunitního plánování.

Lektoři

lektor kpss Zdražil

Josef Zdražil

Od roku 2005 je na pozici koordinátora a metodika KPSS. Spolupracoval či stále spolupracuje s městy Kroměříž, Luhačovice, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Veselí nad Moravou, Vizovice a Zlín. Podílí se na zlepšování systémů financování sociálních služeb, má zkušenosti se síťováním služeb pro OSPOD a v tématice služeb pro osoby s duševním onemocněním. Působí také jako mentor koordinátorů KPSS. Má zkušenosti s evaluací procesu KPSS. Jako facilitátor a lektor se přímo zapojuje do práce při tvorbě koncepčních dokumentů ve veřejné správě.
Aleš Jaroš, lektor proakce, vzdělávání úředníků

Aleš Jaroš

Aleš se pohybuje v prostředí sociálních služeb od roku 2009, kde řadu let působil v přímé práci s klienty, od roku 2015 je vedoucím několika sociálních služeb v působnosti Zlínského kraje. Je i aktivním členem komunitních plánování ve městě Otrokovice a Zlín a komunikuje se Zlínským krajem při revizi aktuálních pravidel a metodik. Nejvíce se orientuje v kontextu sociálních služeb zaměřených na osoby ohrožené sociálním vyloučením.
Lukáš Šilc lektor, proakce

Lukáš Šilc

Pomůžu vám najít a rozvíjet vaše dovednosti pomocí zážitkového učení. Jsem lektor, trenér a tvůrce rozvojových kurzů na míru v PROakce.cz. Spolumajitel společnosti PROakce s.r.o.

Jak to probíhá?

Kurz jsme rozdělili na dva na sebe navazující bloky: analýzu a strategii. V prvním se podíváme na zoubek tomu, jak vytvořit správnou analýzu mapující situaci ve vašem regionu. Ve druhém potom díky vychytaným nástrojům vytvoříme strategii toho, co s tím dělat.
Kurz je tak rozdělen na dva dny. Doporučujeme absolvovat obě části, což je také podmínkou získání certifikátu s akreditací.

Rádi byste takový kurz nebo si přejete něco speciálního jen pro vás?

Napište nám

Ještě váháte, nebo jste si již vybrali?

Chcete se na něco zeptat. Potřebujete více informací. Dejte nám vedět.

Kontakt
Adresa:

Lorencova 5424
Zlín, 760 01

Připojte se
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
PROakce, spol. s r. o.
Lány 961
Napajedla 763 61
IČO: 02075377 DIČ: CZ02075377
Číslo bankovního účtu: 2700470678/2010
Datová schránka: 9hyzg8m