Skip to main content

Mezifiremní vzdělávání

Propojujeme vedoucí pracovníky z různých firem a navzájem se inspirujeme a učíme manažerským dovednostem. Dáváme dohromady firmy, které působí ve stejném nebo příbuzném oboru a současně si nekonkurují. Jejich pracovníci si pak na kurzu mezifiremní vzdělávání vzájemně vyměňují zkušenosti, sdílí svůj pohled na vedení lidí, motivaci, řízení, spolupráci a další manažerské kompetence. Vzájemně se učíme obohacujeme a inspirujeme.

Trénink

Trénujeme, jak efektivně spolupracovat s podřízenými i nadřízenými a jak vhodně řídit tým vzhledem ke konkrétní situaci. Společně nacházíme řešení reálných problematik.

Praktičnost

Organizujeme školení tak, aby byla co nejvíce přínosná a také, aby účastníky bavila. Dbáme na konkrétní a praktický přínos do reálných pracovních situací našich účastníků.

Kurz tvoří ucelený základ manažerského řízení lidí, a to ve 4 základních tématech

Pracujeme s funkčním a ověřeným modelem čtyř tematicky na sebe navazujících školení, každé zaměřené na jedno hlavní téma manažerského řízení.

V průběhu dvou dnů každého ze 4 na sebe navazujících částech celku mezifiremní vzdělávání cílíme na učení se z vlastní nebo sdílené zkušenosti. Proto jsou nabyté teoretické vědomosti a situace hned procvičovány prakticky zajímavými typy aktivit a her. Navíc, k teoretickým návodům a praktickým příkladům, vytváříme individuální akční plány, jak uplatnit nabyté znalosti v praxi na pracovišti.

Chcete se připojit?

Nezávazně se přihlásit
Byznys Game

Byznys Game

Time management

Time management

Styl vedení zaměstnanců

Styl vedení zaměstnanců

Předávání informací

Předávání informací

Motivace zaměstnanců

Motivace zaměstnanců

Ohlasy účastníků

Díky kurzům mezifiremního vzdělání jsem si uvědomil, jak je u nás nízká informovanost podřízených o kontextu některých výrobních činností, rozhodl jsem se to změnit, více proškolit a motivovat naše pracovníky na pozici mistr.

NedWestland

Na kurzech mezifiremního vzdělávání se mi líbí jejich praktičnost a možnost zjistit, co potřebují a jak motivovat moje lidi a kterým směrem je vést.

MilanAvex

Po absolvování kurzů mezifiremka mě dokonce pochválili i podřízení za můj přístup k nim. Ověřil jsem si, že se vyplácí dlouhodobější práce s nimi.

MarekWestland

Po kurzech mezifiremního vzdělávání jsem se rozhodl podřízeným opět více naslouchat i přes časový stres, který na pracovišti panuje.

JiříContinental Barum

Z našeho blogu

Ještě váháte, nebo jste si již vybrali?

Chcete se na něco zeptat. Potřebujete více informací. Dejte nám vedět.

Kontakt
Adresa:

Lorencova 5424
Zlín, 760 01

Připojte se
FAKTURAČNÍ ÚDAJE
PROakce, spol. s r. o.
Lány 961
Napajedla 763 61
IČO: 02075377 DIČ: CZ02075377
Číslo bankovního účtu: 2700470678/2010
Datová schránka: 9hyzg8m